اسب

در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با اسب
اسب|34013574|xsj

فهرست مطالب :

بیولوژی

سن

اندازه

رنگها و نقش و نگارها

تولید مثل و توسعه

آناتومی

سیستم اسکلتی

سم ها

دندان

هضم

احساسات

چشمهای

حرکت

رفتار

هوش و یادگیری

طبیعت (خلق و خو)

رده بندی و تکامل

اکوئیدهای پیشرفته دیگر

اهلی کردن

تئوری (نظریه) «اساس چهارتایی»

جمعیت غیر اهلی

نژادها

اصل پرورش

نژادهاي خالص و ثبت ها

ارتباط متقابل با انسانها

ورزشی

هنرمندی در یک آزمایش درساژ

تفریح و پرورش

شركت كردن در يادگيري و فيزيوتراپي

جنگ

محصولات

مراقبت

قسمتی از متن :

(اکوس فروس کابالوس) یک پستاندار سم دار است ، یک زیر گونه ای از یکی 7 گونه بازمانده از خانواده اکویدا است . بالغ بر 45 تا 55 میلیون سال پیش از یک موجود چند پنجه ای کوچک تا بزرگ ، حیوان تک پنجه ای امروزی ، پدید آمده است . انسانها در حدود 4000 سال قبل از میلاد مسیح شروع به رام کردن ها کردند و اهلی کرد نشان گمان شد ، که در 3000 سال قبل از میلاد رایجتر شد ؛ در 2000 سال قبل از میلاد استفاده از های رام شده در سرتاسر قاره اروپا –آسیا پخش شد .

اگر چه بیشتر ها امروزه رام شده هستند ، هنوز جمعیت پرزوالسکی (Przewalski) در خطر است ، تنها وحشی اصلی باقی می مانند ، به خوبی رایجترین های وحشی که در جهان زندگی می کنند ، اما از نسلهای قدیمی آنها که رام شدند ، منشأ گرفته است .

یک کلمه گران و تخصصی وجود دارد که برای توضیح دان مفاهیم وابسته به استفاده شده ، هر چیزی از آناتومی مراحل زندگی ، اندازه ، رنگ ، نقش و نگارها ، پرورش دادن ، حرکت و رفتار را در بر می گیرد .

ها از نظر آناتومی برای استفاده از سرعت برای شکارچی ها طراحی شدند . و یک جمله خوب توسعه یافته از توازن و یک قدرت غریزه جنگیدن دارند . بسته به این نیاز فرار کردن از شکارچیان در جهان یک خصوصیت غیر معمول است : ها توانایی خوابیدن هم ایستاده و هم دراز کشیده را دارند .

های ماده مادیان نامیده می شوند ، بچه هایشان تقریباً تا 11 ماه با آنها همراه هستند و یک جوان کره نامیده میشوند و می تواند تا مدت کوتاهی بعد از تولد بمانند . بیشترین های رام شده به پرورش دادن داشتن زین و یراق بین سنهای 2 و 4 سال شروع شدند . آنها در سن 5 سالگی کاملاً بالغ می شوند و میانگین طول عمر بین 25 تا 30 سال دارند .

پرورش ها در 3 طبقه بندی روی طبیعت کلی پایه گذاری شده : با سرعت و استقامت خون سردها ، از جمله های انتخاب شده و بعضی های کوچک ، برای آرام رفتن ، کار سنگین من هستند و های خونگرم از بین های تندخو و های خون سرد عبور می کنند و توسعه یافته هستند ، اغلب روی پرورش دادن برای اهداف سواری خاص مخصوصاً در اروپا توجه می کنند . بالغ بر 300 پرورش امروزه در جهان وجود دارد که برای کاربرد های متفاوت بسیاری توسعه یافته است . ها و انسانها از راههای بسیاری ، نه تنها در یک گوناگونی وسیعی از رقابتهای ورزشی و فعالیتهای تفریحی غیر رقابتی ، بلکه در فعالیتهای کاری که شامل کار پلیسی ، کشاورزی ، تفریح ، شرکت کردن در یادگیری و فیزیوتراپی ارتباط متقابل دارند . ها از دیدگاه تاریخی در جنگ استفاده شدند . یک گوناگونی وسیع از تکنیکهای سواری توسعه داده شد ، شیوه های متفاوت بسیاری از روشها و راههای کنترل استفاده می شود . تولیدات بسیاری از ها مشتق شده اند که شامل گوشت ، شیر ، پوست ، مو ، استخوان می شود و دارویی از مادیانهای حامله استخراج شده . انسانها برای های رام شده غذا ، آب و پناهگاه فراهم میکند به همان خوبی به متخصصانی از قبیل دامپزشکان و نعل بندان توجه شد


مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت تاریخچه ccu🔥پاورپوینت تب مالت بروسلوز🔥پاورپوینت تبدیل سیستم عنعنوی بته یی به سیستم چیله نوع - I🔥پاورپوینت تبدیلات ماتریس در 2 بعد🔥پاورپوینت تحقیق درباره بیماری با گستردگی یک جهان ایدز🔥پاورپوینت تداخل های دارویی در بیماران قلبی🔥پاورپوینت تضمین کیفیت نرم افزار فصل 16 کتاب پرسمن🔥پاورپوینت تعارض منافع در طب🔥پاورپوینت تعریف بهداشت حرفه ای🔥پاورپوینت تلفات دانه در كمباین🔥پاورپوینت توصیه فعالیت فیزیكی در بیماریهای مزمن🔥پاورپوینت تولید و فروش سیستم های كنترل از راه دور🔥پاورپوینت تینا سولیوم🔥پاورپوینت جمهوری خلق چین🔥پاورپوینت جهانی شدن و شهرجان رنای شورت-یونگ هیون كیم🔥پاورپوینت جهانی شدن بودیسم🔥پاورپوینت جوش در پوست🔥پاورپوینت حادثه شیمیایی🔥پاورپوینت حالت گازی🔥پاورپوینت حرکت شناسی و بیومکانیک توصیفی🔥پاورپوینت حسابداری مدیریت (آشنایی با مفاهیم اصلی مدیریت هزینه)🔥پاورپوینت خورشید و لکه هایش🔥پاورپوینت داروهای مورد استفاده در ریکاوری و CPR🔥دانلود پاورپوینت زیره سیاه و زیره سبز🔥پاورپوینت مدیریت بحران در بخش حمل و نقل